אירוע בים? כך תהפכו אותו למושלם

בין אתם מתכננים חתונה מול הגלים, מסיבת רווקות על החוף או יום הולדת חגיגי, הים הוא אחד הלוקיישנים הקסומים ביותר עבור אירועים. אז נכון, תכנון אירוע בים מצריך היערכות מוקדמת ותכנון יסודי, אבל מה שבטוח – זה לגמרי שווה את זה!

אז באילו דברים צריך להתחשב לפני שמתכננים את האירוע?

אירוע באזור פתוח מצריך מכם להתארגן מראש גם בנוגע לדברים שאינם באחריותכם כמו מזג האוויר הצפוי לתאריך האירוע. נוסף לכך קחו בחשבון את שעת האירוע (שקיעה, אור יום, לילה). אירוע המתוכנן לשעות היום וכולל שמש חזקה אינו זהה בארגונו לאירוע המתקיים בשעות הערב. נוסף לכך, כדאי לחפש אחר מקום ממוזג סמוך לחוף (או אולם אירועים על חוף הים), וזאת בעיקר למי שמעוניין לחלק את האירוע לשני חלקים, למשל החופה תהא למול הגלים ויתר המסיבה תיערך במתחם סגור. נוסף לאלה כדאי לברר מחיר בנוגע להשכרת כלי אוכל לאירועים המתקיימים בים כמו גם השכרת ציוד לים.

איזה ציוד נצטרך?

ארגון אירוע בחוף הים, דורש תכנון יסודי. לכן רבים יעדיפו לשכור את שירותיה של חברה לארגון אירועים בכדי שתעשה זאת עבורם ותדאג לכל האלמנטים הדרושים להצלחת האירוע, ביניהם השכרת ציוד לים והשכרת כלי אוכל לאירועים. אם אתם מעוניינים שרק החופה תיערך על חוף הים ואילו יתר האירוע יתקיים במתחם סגור, דעו כי קיימים אולמות אירועים רבים הסמוכים לחופי הים ויכולים להיות פתרון נפלא עבורכם.

אם תרצו לארגן את האירוע באופן עצמאי ולצלוח אותו באופן המיטבי תצטרכו אוהל רחב שיכול להכיל את כמות האורחים שהוזמנו לאירוע, פינות ישיבה התואמות לקונספט שנבחר ושולחנות, דלפק\בר לאוכל ושתייה, הצללות במידה והאירוע מתקיים בשעות היום, מחצלות גדולות וגנרטור.

ניתן למקם רצפת דק על החול, אך דבר זה יכול להתבצע רק באמצעות חברה ייעודית המתארגנת אירועים בחוף הים. רצפת הדק אידאלית כאזור לריקודים כמו גם מהווה משטח נגיש לעגלות ילדים, כיסאות גלגלים וכו'.

אם האירוע מתקיים בשעות היום, תוכלו לברר אודות חברות להשכרת ציוד לים ולשכור מהם גם מתנפחים ססגוניים ועמידים. רק שימו לב שהרחצה נעשית באופן בטוח ובהימצאות מצילים בסביבת האירוע.

חתונה בים

איך לייחד את האירוע?

אירוע המתקיים על חוף הים הוא מיוחד כשלעצמו אך יחד עם זה מיקומו הייחודי יאפשר לכם לעשות מגוון דברים נהדרים באירוע ולשלב אטרקציות מקוריות. למשל תוכלו להקים מתחם אטרקטיבי עם משחקי חוף שונים לרבות משחקי חשיבה ומשחקי שולחן. כמו גם מתחם לעיסויים כמו פוט-מסאג' או עיסויי כתפיים כשאת העיסויים הללו יעניקו לאורחי האירוע מעסים מקצועיים. נוסף לזה, אירוע ימי יכול להתאפיין בעיצוב ייעודי לכן שימוש באלמנטים ימיים בעיצוב האירוע, נראה כמו משהו הכרחי ונחוץ. אלמנטים כמו קונכיות, צדפים, צבעים כחולים, גלים, דגים, תמנונים ועוד, יכולים להפוך לעיצובים מדליקים, למשל תוכלו לחלק לכל אורח שי הכולל נר ריחני בצורת דג, ברכת הבית המאוירת בגלים, מגנט למקרר בצורת דגים או תמנונים וכו'.

יתרה מזאת, האצילו סמכות על אחד מבני המשפחה והעניקו לו משימה חשובה: לחלק לאורחים בועות סבון טרם כניסתכם לחופה ולבקש מהם להפריח אותן עד לתחילת הטקס. בועות סבון באוויר בשילוב רוח ים ותפאורה גלית – כן, זה בהחלט אחד המראות הקסומים.

בין הדברים הנפוצים באירועים ניתן למצוא את מסגרת הצילום הענקית עמה מצטלמים האורחים ומעלים לרשתות החברתיות. את המסגרת תוכלו להכין או להזמין כשהיא מעוטרת במגוון דמויות ימיות ושמכם כתוב בחלקה העליון. כמו כן, תוכלו לעצב הזמנה ברוח מיקום האירוע, בצבע כחלחל ומאוירת דגיגונים. אגב, מומלץ לכתוב על ההזמנה שהאירוע מתקיים בים וכי קוד הלבוש המומלץ יהיה לבוש נוח ונטול עקבים.

 

אירוע בחוף נחשב לקלאסי, יוקרתי ומיוחד, זאת מאחר והים הוא משאב טבע ייחודי וקסום המהווה תפאורה מדהימה לכל אירוע. בכדי לארגן אירוע מוצלח בחוף הים, חשוב להיערך בהתאם ולחשוב על הפרטים הקטנים.

גלילה לראש העמוד