השכרת רכב לאירועים: המדריך המלא

יש לא מעט סיבות טובות לשכור רכב, כשאחת הסיבות היא לא אחרת מאשר רכב מפואר לאירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או אפילו נשף סיום בתיכון. רכב מפואר מהווה לא רק סמל סטטוס, אלא עשוי להעלות את מצב הרוח, לשפר את הביטחון העצמי באירוע והוא ללא ספק מהווה אלמנט ייחודי. אך זה לא הכול – השכרת רכב לאירועים עשויה להיות פתרון פונקציונלי, למשל בעבור הסעות למשפחה מרוחקת.

עונת האירועים שחלה בדרך כלל בחודשי הקיץ, מביאה עמה לא מעט אנשים, חתני בר מצווה או אפילו זוגות מאורסים, שרוצים להגיע לאירוע שלהם בפאר ובהדר, ולכן בוחרים באפשרות של השכרת רכב לאירועים בהתאם לסוג האירוע וסוג הרכב הרצוי.

השכרת רכב לאירועים

להגיע לחתונה בסטייל

כיום, השכרת רכב לחתונה הפכה לאלמנט מקובל במיוחד, כך שזה לא מפתיע שזוגות רבים בוחרים להגיע לחתונתם ברכב שכור, מפואר ויוקרתי. הרכב ילווה את בני הזוג לכל אורך היום, ומלבד היותו פרקטי ויעיל, הוא מהווה אלמנט שמוסיף ייחודיות לאירוע ולאווירה של היום המאושר בחייהם של הזוג המאושר. לרוב, נהוג לשכור רכב ליום (24 שעות מלאות), כך שאת הרכב ניתן להחזיר לנקודת ההחזרה בבוקר שלאחר האירוע (כמובן שימו לב לא לאחר את המועד בכדי שלא תחויבו בתשלום נוסף). כמו כן, ניתן להאריך את תקופת ההשכרה ולשכור רכב לפרק זמן ארוך יותר – זאת בהתאם לצרכיכם.

בררו מול חברת ההשכרה אם הם מעניקים שירותי קישוט לרכב, ייתכן והם יוכלו לקשט אותו עבורכם. כך או כך, רצוי לעדכן את נציג החברה שהרכב מיועד לחתונה וסביר להניח שיקושט בשלל אלמנטים דקורטיביים.

פונקציונליות – הסעות לאירוע

בין אם זו משפחה שגרה רחוק ממקום האירוע או חברים טובים שרוצים לשתות אלכוהול במהלך החגיגה – רכב שכור יהווה פתרון נהדר עבורם. לרוב, נהוג לשכור מיני ואן או רכבים בעלי כמות מושבים גדולה, זאת בכדי שהאורחים יוכלו להגיע לאולם האירועים יחדיו ומבלי להיעזר בתחבורה ציבורית או טרמפים (אגב, ישנם אולמות וגני אירועים הממוקמים באזורים בהם אין תחבורה ציבורית יעילה כלל).

למה חשוב לשים לב?

החלטתם לשכור רכב לאירוע? חשבו על סוג הרכב האידיאלי ביותר בעבורכם, ואם אתם מעוניינים שהרכב יהיה בעל גיר אוטומטי או הילוכים. כמו כן, במידה ומדובר בחתונה – בררו מול הנהג שעתיד להסיע אתכם ביום זה מהן העדפותיו. קראו את הסכם ההשכרה באופן יסודי, הבינו על מה אתם חתומים ומהי המדיניות של החברה בנוגע לביטולים כמו גם גובה ההשתתפות העצמית. יתרה מזאת, בררו מבעוד מועד שהרכב כולל את כל ביטוחי הרכב הנחוצים (ביטוח חובה וביטוח צד ג').

מתכננים לשכור רכב לאירוע? בחרו את סוג הרכב האידיאלי עבורכם, זה שיעניק לכם ביטחון באירוע ויהווה אלמנט ייחודי ביום החגיגה. קראו היטב את הסכם ההשכרה ובררו מבעוד מועד את מדיניות החברה. רכב שכור יכול להעניק לאירוע אמירה אישית כמו גם להקנות אווירה ותחושה חגיגית – מזל טוב!

גלילה לראש העמוד