איך לתכנן מסיבת רווקות?

זהו, זה קרה – החברה הטובה שלך התארסה ומי אם לא את תתכנן לה את מסיבת הרווקות? ובכן, בואי נודה באמת, זו יכולה להיות משימה די מאתגרת לתכנן מסיבת רווקות, ובמיוחד כשמדובר בחבורה שלא כל כך מכירה זו את זו. ונוסף לתכנון, את צריכה למצוא ספקים, לאסוף כספים, ולתאם בין כולן והכל כדי שהכלה תהיה מרוצה ושמחה. איך תעשי זאת? שאלה נהדרת – יש לנו את התשובה בשבילך!

לנשום עמוק

קיבלת את ג'וב חייך, ועכשיו – נשמי עמוק. אם תתכנני את האירוע באופן נכון ומאורגן, אין ספק שתצליח להפיק מסיבה מושלמת ועשירה באטרקציות. לטובת התכנון, מוטב שתרכשי מחברת קטנה או תפתחי קובץ בגוגל דרייב – לא משנה מה תבחרי, העיקר שכל התכנון יהיה כתוב מבלי להחסיר אף פרט.

לפני שתפתחי את קבוצת הווטס-אפ, ולפני שתתחילי לחפש דראג קווין ברחבי הרשת – מוטב שתבררי מראש עם הכלה איזה סוג מסיבה היא רוצה. יכול מאוד להיות שהיא מעדיפה מסיבה אינטימית או לחלופין, היא בכלל חולמת על מסיבה בחוף הים. תאמו ציפיות, ורק לאחר מכן תוכלי להתחיל ולתכנן את האירוע.

הכל מתחיל ונגמר בתקציב

זה לא משנה אם את רוצה לערוך מסיבה בווילה, או שדווקא תכננת מסיבה אינטימית בחצר הבית, בסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר בתקציב. אם התקציב גדול, הרי שניתן להתפרע, להזמין קייטרינג ואפילו לדאוג לאיזו הפעלה. ואם התקציב קטן? רצוי לתכנן את האירוע בצורה מושכלת, להכין משחקים באופן עצמאי ולוותר על וילה יוקרתית. מה שכן, אל תקבעי מראש את הסכום, אלא נסי להבין מול המשתתפות אם יש באפשרותם לשלם תקציב גבוה – זה אף פעם לא נעים לבטל הגעה בגלל בעיות כלכליות.

קחי בחשבון שחלק מהבנות רואות במסיבה כזו כהוצאה לא מתוכננת. היי רגישה, ונסי למצוא פעילויות שמתאימות לתקציב הממוצע של כולן.

אטרקציות למשתתפות

טוב. מסיבת רווקות חייבת לכלול אטרקציות למשתתפות, בין אם זו בריכה מחוממת, ג'קוזי או מופע סטנד אפ. יש לא מעט אפשרויות ייחודיות שיאפשרו לך להפיק אירוע, אבל לא משנה מה תבחרי – את חייבת לדאוג שהמסיבה תהיה אטרקטיבית.

ברחבי הרשת תוכלי למצוא מגוון רחב של משחקים למסיבת רווקות, כמו כן, אפשר לקנות או לשכור מתנפחים לבריכה, נוסף לכך, ניתן לדאוג לסדנה מעניינת ואף תוכלו לבקש מבעל המקום לדאוג להגברה עבור פעילות קריוקי. יש לא מעט קבוצות פייסבוק שיסייעו לך למצוא מפעילים ואטרקציות למסיבה – היכנסי, פרסמי פוסט עם תאריך האירוע, ותסמכי עלינו שתוך כמה דקות תקבלי מגוון רחב של הצעות לתיבת ההודעות שלך.

דבר נוסף שחשוב להתעכב עליו הוא כל נושא הקישוט והמיתוג. אין צורך להשקיע עלויות גבוהות, אם כי באמצעות מערכות עיצוב חינמיות, תוכלי ליצור מיתוג אישי לאירוע (יש תבניות מוכנות, כך שניתן לשנות את שם הכלה או המלל). קישוטים תוכלי להזמין באינטרנט, וכמובן תוכלי להגיע לרשתות הסטוק השונות ולהצטייד בפריטים זולים במיוחד.

 

תכנון מסיבת רווקות הוא לא דבר פשוט, אבל עם ארגון מוקדם ורישום מדויק, אין ספק שתוכלי לצלוח את האתגר. בהצלחה!

 

גלילה לראש העמוד