השכרת מקרן ומסך

כמעט בכל אירוע יזדמן לנו להכין מצגת, אם זה ליום הולדת לילדנו ,ליום נישואין, חתונת כסף להורים, או אפילו לכנס עובדים במשרד. מחשב נייד תמיד ניתן לסחוב, אבל מקרן ומסך לא כל אחד מחזיק בקרבתו .אין צורך להוציא אלפי שקלים בהוצאה מיותרת על ציוד הקרנה של מסך ומקרן. קיימות בשוק מס' חברות השכרת ציוד אשר משכירות ציוד כמו מסכים ומקרנים בגדלים שונים וברזולוציות שונות.

השימוש במקרן ובמסך קל ופשוט לתפעול . נתחיל בפתיחת המסך, נעמיד אותו על הרגל המשולשת ונקבע את הגובה הרצוי לנו ואת המרחק והמיקום הנדרש לנו להקרנה. בשלב השני נלחץ על כפתור ההדלקה במקרן ונמתין מס' שניות עד שנורת המקרן תתחמם ותדלק. שלב נוסף הוא  חיבור המחשב אל המקרן וכיוון עוצמת שטח שדה ההקרנה ומיקום ודיוק הסרטון על גבי מסך ההקרנה. שלב האחרון הוא להושיב את כל בני המשפחה והחברים ולצפות במצגת התמונות המשפחתית שלנו.

ניתן להפעיל מקרנים מסוימים גם באור יום, כמו לדוגמא הפעלת מקרן בשטח פתוח באמצע היום. המקרן חייב להיות בעל לומינס גבוה, כלומר נורה פנימית חזקה מאוד ואיכותית. חשוב לזכור כאשר אנו נמצאים בשטח פתוח כמו גינה, פארק או אפילו בחוף ים ישנו צורך לקבע את המסך ואפילו את המקרן על מנת למנוע תזוזה במהלך הצפייה .

טיפ אחרון, כאשר נפנה לחברת השכרה למקרנים ומסכים יש לברר ולהתייעץ איתם לגבי גודל ואיכות המקרן בו יש צורך וכן יש לברר אם קיים לחברה במלאי ציוד נילווה, כגון, גנרטור להשכרה או אפילו כבל מאריך או רמקול ומערכת שמע על מנת לקבל חבילת ציוד מושלמת לאירוע שלנו מבלי לחפש ציוד אצל מס' חברות שונות .

כמו כן, אצלנו בדרור השכרת ציוד לאירועים, תוכלו להנות משירות השכרת ציוד למסיבות אשר ישלים את חווית המסיבה שלכם ע"י מגוון מוצרים מותאמים לכול סוגי המסיבות, אותם תוכלו למצוא בגלריית המוצרים שלנו באתר.


דרור השכרת ציוד לאירועיםהשאירו פרטיכם בטופס הבא, ונשמח לחזור אליכם בהקדם 

חזרה לדף הבית

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית